Koolitajad

Aimar Altosaar

Sotsiaalpsühholoogi haridusega Aimar on organisatsioonide juhtimisprobleemide ja juhtide koolitusega tegelenud vaheaegadega juba üle 30 aasta (Mainor, EKE Ariko, Innovatsiooniinstituut, Altosaar&Bernadt OÜ). Kuldliiga ühe asutaja ja juhatuse liikmena on ta viimastel aastatel süvenenud rohkem personalijuhtimise ja tööturu probleemidesse. Aimar on töötanud riigiasutuse tippjuhina ja poliitilise erakonna tegevjuhina, peaministrite nõunikuna Ida-Virumaa integratiooni küsimustes ning mitmete väike-ettevõtete juhina. Ametnikuna on ta osalenud Ida-Virumaa arengukavade koostamisel ning aidanud kaasa Ida-Virumaa teemade teadvustamisele poliitilistes ringkondades. Pidevalt on ta osalenud paljude sotsiaalsete uuringute korraldamise ja nende tulemuste analüüsimisega. Eesti Innovatsiooniinstituudi (vt pera.com) kaastöötatajana on ta tegelenud ka lean-põhimõtete tutvustamisega ettevõtetes, pidanud loengid ja kirjutanud artikleid ajakirjandusse tootlikkust tõstvatest meetoditest. Võimalusel osaleb alati Ida-Virumaa teemalistes projektides, kuna peab selle piirkonna head käekäiku Eestile ülioluliseks.

Aivar Haller

On pühendanud pikemad perioodid oma elust spordile, teatrile, ettevõtlusele ja haridusinnovatsioonile. Kolmekümne aasta jooksul olnud mentoriks paljudele tippsportlastele ja -juhtidele. Põhjalikult õppinud erinevaid organisatsiooni arenguteooriaid ja neid ka edukalt ellu rakendanud. Aidanud üles ehitada terve hulga ettevõtteid ja organisatsioone ning aidanud neil jõuda ühiskonnas tähelepanu väärivate tulemusteni. Tallinna waldorfkooli üks rajajatest. Osaleb aktiivselt mitmete valitsuskomisjonide ja ekspertkogude töös. Euroopa Lastevanemate Liidu juhatuse liige ja haridusvaldkonna asepresident.

Tiit Urva

Tiina-Liina Märtsoo

Liis Kuurme

Minu ülesanne on teraapiate kaudu aidata inimesel leida erinevatel eluetappidel fookus ning saavutada seeläbi püsivalt terve, harmooniline ja õnnelik elu. Mulle meeldib olla teejuhiks, kaaslaseks ja abistavaks käeks neile, kellel on abi vaja. Saksamaal välja töötatud ning sertifitseeritud uudne TimeWaveri tehnoloogia ja metoodika ning andmebaas oma võimalustega on mulle kui terapeudile suurepäraseks vahendiks tuua kliendi alateadvuses peidus olev informatsioon tema teadvusesse, seda analüüsida ning leida lahendus sellest vabanemiseks ning läbi selle murda esile kerkinud blokeeringud.Tänu pikaaegsetele kogemustele klienditöödes olen jõudnud arusaamisele, et enamus täiskasvanu eas esile kerkinud probleemide sügavam olemus võib olla pärit nooremas eas läbielatud kogemustest. Tänapäeva meetodeid kasutades on võimalik probleeme lahendada läbi teadliku isikliku töö. Samuti saan läbi oma praktika pidevalt kinnitust asjaolule, et enamus füüsilise keha probleeme on väga tugevalt seotud vaimse tervisega. Eraldi oskus on sellele osata tähelepanu pöörata.

Margus Nõlvak

töötab Mainor Grupis alates aastast 2010, juhtides keskkonnaettevõtet Doranova Baltic. Alates 2014. aastast on Margus Baltimaade suurima ärilinnaku Ülemiste City arendaja Mainor Ülemiste juhatuse esimees. Margus on ühtlasi Ülemiste City kaasarendaja Technopolis Ülemiste AS nõukogu liige. Ülemiste City on suure potentsiaaliga piirkond – linnakut on arendatud 11 aastat ja valmis on umbes 18 protsenti. 36-hektaril on ehitusõigust 700 000 ruutmeetrit, mis on sama palju, kui on praegu büroomahtu kogu Tallinna linnas kokku. Aga juba täna on Ülemiste City võtnud justkui eraldi linna mõõtmed oma 10 000 inimesega, mis on võrdne Haapsalu linna elanike arvuga. Margus Nõlvaku käe all on Mainor Ülemiste teinud suure arenguhüppe ning ta on taganud ettevõtte stabiilse kasvu – selliseid ettevõtteid, kes näitavad kolme aasta jooksul enam kui 50%-list kasvu, on Eestis alla 1%. Seda tõendavad ka ettevõtte tiitlid erinevatel konkurssidel ja edetabelites nagu Gaselli TOP või ka Tuleviku Tegija tiitel. Margus on suutnud enda ümber luua tugeva meeskonna ja teda on tunnustatud ka Aasta Noore Juhi preemiaga.

Kristo Krumm

Tarmo Prikk

Raivo Hellerma

Raivo on FranklinCovey sertifitseeritud konsultant. Raivo keskendub oma konsultanditöös liidrioskuste ja efektiivsuse arendamisele. Ta konsulteerib Täideviimise 4 distsipliinisüsteemi ja organisatsiooni efektiivsuse diagnostikate läbiviimist ning koolitab liidrioskusi.
Raivol on mitmekülgsed ja pikaajalised tippjuhi kogemused nii personali- kui arendusvaldkonnas. Ta on töötanud suurtes, s.h. ka rahvusvahelistes ettevõtetes (Eesti Energia, N-Terminal, Go Grupp, Nordea Pank ja Stora Enso). Raivo on üks kaasaegsete personalijuhtimise põhimõtete käivitajatest Eestis. 1993.a. oli ta Eesti Personalitöö Arendamise Ühingu (PARE) asutajaliige ja 1995-1997 selle juhatuse esimees. Raivo on ka coach ja mentor (Tallinna Tehnopol). Tal on The Executive Coaching sertifikaat EBS-st. Koolitaja kogemus on tal Mainori Kõrgkoolist. Raivo on ka ise ettevõtja. Raivo on lõpetanud Tartu Ülikooli õigusteaduskonna. Sellele on järgnenud suur hulk erinevaid koolitusi juhtimise-, turunduse- ja finantside alalt nii kodumaiste kui ka välisspetsialistide käe all.