Kuldliiga klubi

  • Kuldliiga Klubi on MTÜ Kuldne Liiga liikmete, toetajate ja huviliste regulaarne kokkusaamine huvi pakkuvate esinejate kuulamiseks ja omavaheliseks suhtlemiseks, eneseabiks ja kogemusnõustamiseks.

KÜSKi (www.kysk.ee) antud toetuse abil alustas MTÜ Kuldne Liiga taas Kuldliiga Klubi avalike liikmeürituste läbiviimist.
Järgmisest klubiüritusest püüame teavitada Kuldse Liiga e-kuukirjas (saab tellida info@liiga.ee) ja toetajalisti kaudu.

Klubiüritused 2024

Juuni – klubiüritus toimus pikniku vormis Aimar ja Marge Altosaare kodus Lääne-Harju vallas. Klubiürituse teemaks oli tehisaru (AI – artificial intelligence) võimaluste kasutamine vanemate inimeste elukvaliteedi parandamiseks, samuti nende positsioonide parandamiseks tööturul. AI arenguid tutvustas ja selgitas ekspert Mart Laas, kes on plaanis ka edaspidi koostööd teha.

Aprill – Kuldliiga Klubi üritus toimub koostöös KUMUga 11. aprillil KUMUs algusega kell 18.00. Vestlusring “Vanusesõbralikkus avalikus ruumis ja muuseumi kontekstis”. Eelnevalt kell 17 saab piletit ostes tutvuda melanie bono näitusega „Kui keha ütleb jah“, mis on  KUMU 5. korrusel kaasaegse kunsti galeriis, vt https://kumu.ekm.ee/syndmus/melanie-bonajo/ .

Märts – Kuldliiga Klubi üritus toimub 12. märtsil algusega kell 18.30 Mauruse Pubis. Vestleme Marek Strandbergiga. Eelregistreerimine aadressil info@liiga.ee.

Jaanuar – kohtumine Imbi Pajuga; ülevaade Kuldse Liiga tegevusest ja projektidest. Klubiüritus toimus Mauruse Pubis. Osalejaid 15.